فارسی English 1400/03/31
اگر رویایی در سر داری به دنیا بیاورش و آن را زندگی بخش.
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
 
تازه های ترویج
پیوند ها

ورود به بخش کنترل پنل

پنجشنبه پایان هر ماه مرکز روزانه رنگین کمان سپید ، یک گردهمایی عمومی برگزار می نماید.

گروه گردهمایی در رنگین کمان سپید ، به منظور فعال و سهیم نمودن اعضای مرکز و تقویت حس توانمندی در ایشان، با همکاری 4 نفر از اعضای فعال مرکز، اداره می گردد.

این گردهمایی ها هر بار با عنوانی ویژه مطابق با اتفاقات ماه و بخش هایی مانند قرآن، معرفی کتاب ماه، دعوت از متخصصین مرتبط با موضوع و یا به صورت کارگاهی برگزار می گردند .

گردهمایی

بعد از جابجا شدن و انتقال مرکز و استقرار در مکان جدید که چند کیلومتری از شهر دور است اما محبت و یاری دوستان ما را تنها نگذاشته است و برنامه های ما همچنان برقرار و آباد است

گردهمایی­های آخر ماه به سبک و شیوه قبل حتی حرفه ایی تر برگزار می شود. 

                                                                                                                                                                                    

گردهمایی دی ماه " جشن یلدا "

در این جشن پر شور و زیبا که تمامآ با همت مادر بزرگ ها شکل گرفت ؛ بخش های مختلفی وجود داشت . مانند :  قرائت قرآن ، سخنرانی مدیریت موسسه و  جناب آقای فیاض،معاونت محترم سازمان بهزیستی استان اصفهان، نمایش یوگا ، تاتر، قصه گویی و سرود .   در انتهای جشن در قسمت بیرونی آمفی تاتر ؛ جشنواره ی انار هم برگزار شد.  

گردهمایی آذر ماه " بزرگداشت بانو توران میرهادی"

وقتی نام توران میرهادی را می شنویم نا خود آگاه به یاد صلح می افتیم . به یاد کودکانمان که باید زندگی آمیخته با صلح را آن گونه که توران میرهادی خواسته بود به آن ها آموزش داد .

خانم توران میرهادی مادر آموزش و پرورش نوین ایران زمین ؛ شصت سال را در گستره ی تعلیم و تربیت سپری کردند و از چهره های تاثیر گذار فرهنگی این سرزمین هستند. ایشان در سال  یک هزار و سیصد و شش چشم به جهان گشودند و هجدهم آبان ماه هزار و سیصد و نود پنج چشم از جهان فروبستند تا برای ابد اندیشه هایشان در ذهن تمامی ایرانیان ماندگار شود .

در تاریخ بیست و پنجم آذر ماه ؛ در پایتخت فرهنگ و تمدن ایران زمین ؛ شهر اصفهان ؛ نکوداشتی برای این بانوی بزرگوار به همت گروهی از دوستداران و رهروان اندیشه ی بانو توران میرهادی برگزار شد.

این نکوداشت به عنوان اولین و بزرگترین کار مشارکتی  هم از جانب فعالین کودک و هم از جانب فعالین حوزه ی سالمندان بودو این حس همکاری آن قدر تاثیر گذار بود که هیچ یک از موسساتی که همکاری داشتند حاضر به ذکر نام خود نشدند تا به بهترین وجهی از وصایای بانو توران میر هادی پیروی کنند .  

گردهمایی آبان ماه "بهداشت روان "

                   در گردهمایی که در ماه آبان سال جاری برگزار شد ، جناب دکتر جابری فرد در رابطه با بهداشت روان سخنرانی فرمودند 

 

گردهمایی مهر ماه " افسون افسانه ها"

     .گردهمایی آخرین پنجشنبه مهر ماه  با عنوان افسون افسانه ها با جادوی سخن سرکار خانم دکتر معینی فرد امروز به زیبایی برگزار گردید

گردهمایی شهریورماه " صلح و توسعه ی آن "

روز بیست و نهم شهریور ماه گردهمایی با موضوع صلح و توسعه ی آن برگزار شد. در این گردهمایی در باره ی مهارت های زندگی اجتماعی مطالبی بیان شد .

 

گردهمایی مرداد ماه "جشن روز دختر" صبحانه سالم

 

در روز چهاردهم خرداد ماه ،گرد همایی موسسه  به مناسبت روز دختر، و البته صرف یک صبحانه ی سالم ، همراه با مادر بزرگ ها و دختر هانم ها "نوه ها " برگزار شد.

 

 

گردهمایی تیر ماه " انتخاب در زندگی من "

سی و یکم  تیر ماه گردهمایی با موضوع تئوری انتخاب.
در این گردهمایی موضوع تئوری انتخاب از ولیام گلسر «William Glasser »توسط کارشناس ارشد روانشناسی بالینی  جناب آقای قادری مطرح شد .  « تئوری انتخاب در یک تعریف ساده ،‌‌ در مورد انتخاب ها و چگونگی و چرایی انجام آن هاست . این تئوری تبیین می کند که ما به عنوان یک انسان برای دست یافتن به آنچه می خواهیم ، چگونه رفتارمان را انتخاب می کنیم » 
 

گردهمایی خرداد ماه " از نوجوان شنیدن با مادر بزرگ گفتن"

.گردهمایی خرداد ماه با عنوان  " از نوجوانان شنیدن     با مادربزرگها گفتن" این گردهمایی مصادف بود با ماه مبارک رمضان. در این گردهمایی مادربزگ و نوه هم در کنار هم حضور داشتند

گردهمایی اردیبهشت " ارتباط شادی آفرین"

به مناسبت گرامی داشت هفته خانواده ، گردهمایی آخر اردیبهشت ماه تحت عنوان" ارتباط شادی آفرین" با سخنرانی دکتر صادقی

نکات زیر خلاصه شده ای است از مطالب گفته شده . لطفا حوصله کنید و با دقت بخوانید . به نظر ما  ارتباط ، مهارت و هنریست که باید همیشه آموخت و آن را رشد داد.

 

    ارتباط سالم ارتباطی تبادلی است یعنی کمک کردن و کمک گرفتن(کمک نخواستن نوعی از خودخواهی است  که حس مدد رسانی  را از دیگران دریغ می کند)

   ارتباط خوب کمک میکنه به شاد کردن دیگران نه شادی کردن دیگران(شادی کردن فعلی است که وظیفه ی شخصی خود هر فرد است)

   در ارتباط موثر سهم خودتون رو معلوم کنید نه سهم دیگر ی رو.

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ,
 
 

   آدرس: صفهان - جاده آبشار سوم - بلوار اشکاوند - بعد از پل راه آهن - ابتدای چریان - کوچه شهید جمشیدی ( یخچال) - پلاک 898

تلفن : 38583449- 031

موبایل مرکز : 09036005996

تلگرام :https://t.me/mahdesalmand

اینستا :https://www.instagram.com/ranginkamanesepid

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به موسسه رنگین کمان سپید می باشد.