فارسی English 1400/03/31
اگر رویایی در سر داری به دنیا بیاورش و آن را زندگی بخش.
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
 
تازه های ترویج
پیوند ها

ورود به بخش کنترل پنل
پدربزرگ

 پـدر بزرگ هم نشـین گل و طبیعت و پزشکی حاذق بود. او عاشق پیاده روی و کوه پیمایی و راهگشا و پشتیبان همسر ، فرزندان و فامیلش بود.

ولی در دوران بازنشستگی پدر بزرگ، این حلقه یاری اطرافیانش بود که پشتگرمی او شد، اطرافیانی که می خواستند او  احساس رها شدگی نکند و بداند که همواره برایشان عزیز و دوست داشتنی است.

در روند مراقبت از او دریافتیم نه تنها خانه نشینی برای او سخت است بلکه هر یک از ما به عـنوان حلقه ی یاری دهنده او، خود نیز نیازمند یاری هسـتیم زیرا نمی توانیم کارهای اجتماعی و اقتصادی و خانه داری خود را رها کنیم، چه خوب بود اگر پدر بزرگ می توانست ساعاتی از روز در یک فضای روح بخش و دلنشین در کنار دیگر همسـالانش به فعالیت هایی همچون مطالعه، باغبانی، ورزش، نقاشی و دیگر فعالیت های مناسب سن خود بپردازد و لذت ببرد.

جرقه ی شکل گیری "رنگین کمان سپید" به این ترتیب زده شد. رویای ما فراهم آوردن مکانی بود برای همه ی پدر بزرگها و مادر بزرگها، که آنها نه تنها قبل از ورود به سالمندی آمادگی و برخورد با چنین مرحله ای را پیدا کنند بلکه پس از آن نیز هماهنگ با نیازها و توانائی هایشان در محیطی سرشار از شادمانی و پویائی گرد هم جمع آمده و از تنهائی در خانه ها به همدلی با گروه همسالان بپردازند.

پدر بزرگ اینک در میان ما نیست، اما توانسته ایم با حمایت ها و تشویق های مادر بزرگ و دیگر دوستان، رنگین کمان سپیدی بنا کنیم برای همه مادر بزرگها و پدر بزرگـهای شهرمان، محیط شـاد و فعـال و پر تـوانی که آنـها می تـوانند رنگین کمان های وجودشان را به نمایش بگذراند و به سپیدی آرامش و یکرنگی برسند .

1 , 2 ,
 
 

   آدرس: صفهان - جاده آبشار سوم - بلوار اشکاوند - بعد از پل راه آهن - ابتدای چریان - کوچه شهید جمشیدی ( یخچال) - پلاک 898

تلفن : 38583449- 031

موبایل مرکز : 09036005996

تلگرام :https://t.me/mahdesalmand

اینستا :https://www.instagram.com/ranginkamanesepid

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به موسسه رنگین کمان سپید می باشد.