فارسی English 1400/05/03
اگر رویایی در سر داری به دنیا بیاورش و آن را زندگی بخش.
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
 
تازه های ترویج
پیوند ها

ورود به بخش کنترل پنل
کتابخانه

 به جهت اهمیتی که موسسه به کتاب و کتاب خوانی می دهد ، کتابخانه ای تهیه کرده است که اکنون شامل 600 جلد کتاب کودک و نوجوان و 250  جلد کتاب بزرگسالان می باشد . علاقه مندان می توانند با تکمیل فرم عضویت و پرداخت 3000 تومان در سال، عضو کتابخانه شوند.

 

 

کتاب های تازه ثبت شده در کتابخانه عبارتند از  :

-       آثار آقای مصطفی مستور

-       آثار خانم بلقیس سلیمانی

-       زندگی نامه و خدمات علمی و فرهنگی استاد مهدی آذر یزدی

-       چهره هایی از پدرم  ( از :  ثمین باغچه بان )

-       مادر و خاطرات پنجاه سال زندگی در ایران ( از :  توران میرهادی و سیمین ضرابی )

انتشارات

 1-   خبرنامه : از همان سالهای اولیه تاسیس ، موسسه اقدام به انتشار بروشورهای و خبرنامه هایی نمود . این خبرنامه ها به صورت فصلی تهیه و تنظیم می شود و در اختیار اعضاء و علاقه مندان قرار می گیرد . در این خبرنامه هـا ، کلیه فعالیت های موسسه به اطلاع افراد می رسد و نیز پروژه ها و برنامه های فصل آینده به منظور شرکت علاقه منـدان درج می گردد.

2-   نشریه سپیدار : هفت شـماره  نشریه سپیدار به یمن تلاشها و کوششهای بی دریغ ، بدون چشم داشت و کاملا داوطلبانه ی همراهانمان در گروه پژوهش موسسه انتشار یافته است . این نشریه شامل بخش های مختلف و متنوع است . اما بخش های ثابت آن شامل تغذیه سالم ، با دوستان نشریه ، مصاحبه با افراد موفق و معرفی کتـاب می باشد و ایـن اواخر بخش « این نوه ها  » و « سفره رنگین » نیز به آن اضافه شد .

 

3-   دفتر خاطرات من : به جهت اهمیتی  که موسسه بر یادآوری خاطرات دارد اقدام به انتشار دفتر های خاطراتی کرده است که دارای سر فصل هایی چـون « پدر من »  ، « تحصیلات من »  ،  « خانه کودکی من »  ، و ................ می باشد . این سر فصل ها می تواند در یاد آوری خاطرات به افراد کمک شایانی کند . این دفاتر با دو جلد سخت و فنری در موسسه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

 

4-   کاووشی بر خاطرات تحصیلی زنان ، سال های 1300 تا 1340 :

   این کتاب که موسسه بهار امسال ( 1387 ) اقدام به انتشار آن کرده اولین مجموعه از دستاوردهای دفتر های خاطرات می باشد . سر فصل  « تحصیلات من » توسط اعضاء موسسه نوشته شد و سپس توسط بخش « یاد آوری و تقـویت حـافظه » تدوین و ویرایش گردید . این مجموعه ما را با آموزش مکتب خانه ای و مشکلات زنان در ادامه یا توقف تحصیلات در سالهای مورد نظر و علل آن آشنا می سازد.

علاقمنان می توانند جهت تهیه این مجموعه با دفتر موسسه تماس حاصل نمایند.

 

5-     مجموعه خاطرات حج برگرفته از خاطرات 50 نفر از اعضاء موسسه آماده شده است و علاقه مندان می توانند آن را از موسسه تهیه فرمایند.

1 ,
 
 

   آدرس: صفهان - جاده آبشار سوم - بلوار اشکاوند - بعد از پل راه آهن - ابتدای چریان - کوچه شهید جمشیدی ( یخچال) - پلاک 898

تلفن : 38583449- 031

موبایل مرکز : 09036005996

تلگرام :https://t.me/mahdesalmand

اینستا :https://www.instagram.com/ranginkamanesepid

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به موسسه رنگین کمان سپید می باشد.